Falowniki Omron – Do aplikacji standardowych

znajdujesz się w: falowniki, Omron / tagi: , , , , , , , , , , , , , ,
  • Omron-prezentacja
  • Do pomp i wentylatorów
  • Do wind i dźwigów
  • Napędy 690V

J1000

Falowniki Omron seria J1000
Nowy falownik J1000 został zaprojektowany tak, aby spełniać rolę podstawowego falownika w takich zastosowaniach, jak przenośniki, wentylatory i pompy o małej mocy. Zapewnia łatwą instalację, konfigurację oraz obsługę, a jednocześnie spełnia wszystkie potrzeby tego typu zastosowań.

więcej

V7 IP65

Falowniki Omron seria V7 IP65
V7 IP65 zapewnia wysoki stopień ochrony dla kompaktowych falowników ze sterowaniem wektorowym w otwartej pętli sprzężenia zwrotnego, dając możliwość decentralizacji Twoich falowników bez dodatkowych kosztów obudów. Stopień ochrony IP65 uniezależnia miejsce montażu falowników od głównej szafy sterowej.

więcej

J7

Falowniki Omron seria J7
Mając na uwadze prostotę i ekonomiczność, projektanci falownika J7 stworzyli rozwiązanie odpowiednie dla nieskomplikowanych zastosowań, takich jak przenośniki, wentylatory i pompy w aplikacjach małej mocy. Przy kompensacji on-line momentu obrotowego falownik J7 osiąga 100% momentu obrotowego przy częstotliwości 1,5 Hz. W celu umożliwienia szybkiej instalacji i konfiguracji J7 jest standardowo wyposażony w konsolę operatorską.

więcej

V1000

Falowniki Omron seria V1000
Opatentowana konstrukcja falowników z serii V1000 w połączeniu z nowoczesną technologią ich wykonania zapewnia 10 lat bezobsługowej pracy. Nowe funkcje gwarantują spełnienie oczekiwań w stu procentach. Ponadto przy wskaźniku awaryjności wynoszącym mniej niż 1 do 10 000 nowe falowniki V1000 będą przewyższać inne urządzenia jeszcze przez długi czas po uruchomieniu.

więcej

F7

Falowniki Omron seria F7
F7 to podstawowy napęd o regulowanej częstotliwości. Przeznaczony jest do wszystkich konwencjonalnych aplikacji napędowych w typowej produkcji przemysłowej, od prostych pomp ze zmiennym momentem obrotowym do zaawansowanych napędów układów transportowych wykorzystujących połączenia sieciowe falowników.

więcej

A1000

Falowniki Omron seria A1000
Najważniejsze zalety A1000 to doskonała wydajność zastosowanego silnika, korzyści dla środowiska, oszczędność energii, wiele dodatkowych funkcji ułatwiających obsługę oraz zaawansowane właściwości dostępne w standardowej wersji. Ponadto, w odpowiedzi na potrzeby użytkowników wprowadziliśmy nowe funkcje do technologii sterowania wektorem pola wykorzystywanej w A1000

więcej

G7

Falowniki Omron seria G7
G7 to pierwsza na świecie trzypoziomowa architektura falowników 400 V, w której wyeliminowano lub zminimalizowano problemy instalacyjne związane z przełączaniem IGBT (bardzo duże długości przewodów, prądy płynące przez łożyska itp.) i która zapewnia ochronę całego systemu napędu. Urządzenia G7 można programować przy użyciu narzędzia DriveWorksEZ™. Jest to komputerowe, obiektowe, przyjazne, graficzne narzędzie programowania.

więcej

RX

Falowniki Omron seria RX
Firma Omron doskonale rozumie potrzebę zachowania wysokiej jakości i niezawodności oraz możliwości łatwego i szybkiego dostosowania falownika do posiadanego zastosowania.
Dzięki falownikowi RX zyskujesz doskonałe narzędzie pracy.

więcej

MX2

Falowniki Omron - seria MX2Falownik MX2 — mający spełniać potrzeby użytkowników w różnorodnych zastosowaniach — został zaprojektowany z myślą o harmonizacji zaawansowanego sterowania silnikiem i maszyną.
Dzięki szybkiemu procesorowi i zaawansowanym algorytmom falownik MX2 zapewnia płynne sterowanie prędkością aż do zera, a także precyzyjną obsługę szybkich operacji cyklicznych i możliwość sterowania momentem obrotowym w otwartej pętli.