Zewnętrzne elektrowibratory MVE-E o zwiększonym zakresie bezpieczeństwa

znajdujesz się w: elektrowibratory, MVE-E, OLI-WAM / tagi: , , , , , , , , , ,
  • MVE – informacje ogólne
  • Budowa
  • O firmie OLI

Elektrowibratory MVE-E dostosowane do wszystkich wymogów bezpieczeństwa

Elektrowibratory OLI-WAM Elektrowibratory MVE-E posiadają od 50 do 10000 kg siły odśrodkowej przy 2 , 4 , 6 , biegunach, o zwiększonym zakresie bezpieczeństwa. MVE-E nadają się do zastosowań, w środowiskach, gdzie wymagany jest wysoki poziom ochrony ze względu na niebezpieczeństwa.

  • MVE-E posiadają certyfikat ATEX ExII2GD do pracy w obecności pyłów lub gazów palnych, a także międzynarodowy certyfikat IECEx.

  • Nadają się do pracy w niebezpiecznych warunkach, gdzie występuję potencjalne zagrożenie związane z wybuchem gazów. Można je stosować w środowiskach, w których występują wszystkie rodzaje gazów  z metanem i wodorem włącznie

  • Ekonomiczna alternatywa dla silników przeciwwybuchowych

  • elektrowibratory serii MVE-E nadają się do zastosowań w środowiskach, w których występują wszystkie rodzaje gazów  z metanem i wodorem włącznie

Typy elektrowibratorów MVE-E:

Budowa silników wibracyjnych o zwiększonym zakresie bezpieczeństwa:

Podstawowym elementem w budowie zewnętrznych elektrowibratorów o zwiększonym bezpieczeństwie serii MVE-E jest silnik elektryczny mieszczący się w wytrzymałej obudowie, zaprojektowany zgodnie z analizą FMEA i obciążniki na obu końcach wału. Specjalne rozwiązania projektowe wibratorów i wyselekcjonowane materiały wykorzystane do budowy urządzenia, pozwalają zapobiec iskrzeniu wewnątrz silnika. Ponadto impregnowane próżniowo za pomocą materiałów termoizolacyjnych uzwojenia klasy F, łożyska wysokiej jakości i wytrzymała obudowa zaprojektowana zgodnie z analizą FMEA to dodatkowe atuty silników wibracyjnych MVE-E. Elektrowibratory posiadają zmienne napięcie, które można regulować w zależności od wymogów danego kraju.