Falowniki Bonfiglioli

znajdujesz się w: Bonfiglioli, falowniki / tagi: , , , , , , , , , ,
  • ACTIVE
  • ACTIVE CUBE
  • AGILE
  • SYNPLUS
  • SYNTHESIS
  • KBAC

S2U

falowniki BonfiglioliIntuicyjna i prosta obsługa, połączona z efektywnością i wydajnością. Prostota instalacji, łatwość użytkowania idąca w parze z szeroką gamą funkcji czynią serię S2U idealnym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie wydajność i krótki czas wprowadzenia produktu na rynek są aspektami kluczowym.

więcej

ACTIVE

falowniki BonfiglioliSeria wektorowych przemienników częstotliwości o wszechstronnym zastosowaniu. Ich niepodważalną zaletą są wysokie osiągi oraz estetyczna, modułowa budowa. Active to napędy wykonane zgodnie z najnowszymi tendencjami i na bazie najnowszych technologii zarówno w odniesieniu do elektroniki jak również metod sterowania.

więcej

ACTIVE CUBE

falowniki Bonfiglioli
Seria wektorowych przemienników częstotliwości o wszechstronnym zastosowaniu. Ich niepodważalną zaletą są wysokie osiągi, estetyczna, modułowa budowa oraz możliwość sterowania silnikami synchronicznymi bezszczotkowymi oraz asynchronicznymi. Active Cube to napędy wykonane zgodnie z najnowszymi tendencjami i na bazie najnowszych technologii zarówno w odniesieniu do elektroniki jak również metod sterowania.

więcej

AGILE

FALOWNIKI Bonfiglioli seria AgiLE
Falowniki Bonfiglioli serii Agile to innowacyjne rozwiązanie, jeśli chodzi o możliwość bezczujnikowego sterowania synchronicznych silników bezszczotkowych. Proste w obsłudze i instalacji, dzięki czemu zjednały sobie rzeszę użytkowników. Standardowo, przemienniki tej serii posiadają w standardzie szeroką gamę możliwości komunikacyjnych oraz obsługę kart pamięci MMC.

więcej

SYNPLUS

falowniki Bonfiglioli Przystępna obsługa, wybór między trybem sterowania wektorowym – bezczujnikowym a skalarnym U/f, wbudowany filtr EMC i tranzystor hamowania, szeroka gama możliwości komunikacji sieciowej oraz podstawowe funkcje PLC sprawiają, że falowniki SYNPLUS to najwłaściwszy wybór dla aplikacji gdzie osiągi i rozsądna cena są równie ważne jak solidna konstrukcja i absolutna niezawodność.

więcej

SYNTHESIS

falowniki Bonfiglioli
Prostota obsługi, zintegrowany filtr EMC, stopień ochrony IP65 w kompaktowej obudowie czyni przemienniki SYN10 trafną odpowiedzią na szerokie wymagania w zakresie elektronicznej regulacji prędkości obrotowej w większości typowych aplikacji.

więcej

KBAC

falowniki Bonfiglioli
Seria cyfrowych przemienników częstotliwości z analogowym interfejsem, zamknięta w szczelnej obudowie aluminiowej IP65, nie wymagająca montażu w szafach sterowniczych, gotowa do pracy w czasie krótszym niż 10 minut – nie wymaga programowania.
Moc wyjściowa do 3 kW, zasilanie jedno lub trójfazowe, moment rozruchowy 200% In, sygnalizacja stanu pracy za pomocą diod LED.