Falowniki Invertek Optidrive E2

znajdujesz się w: falowniki, Invertek, ODE2, przemienniki częstotliwości / tagi: , , , , ,
  • Invertek
  • ODE-2 IP20
  • ODE-2 IP66
  • ODE2 do silników 1-faz.
Falowniki Invertek Optidrive Falowniki Invertek Optidrive Falowniki Invertek Optidrive

Dlaczego właśnie Falowniki Invertek Optidrive E2?

70% zapotrzebowania na przemienniki częstotliwości pokrywają proste aplikacje. Optidrive E2 (ODE-2) występują w dwóch wariantach szczelności wykonywania IP20 oraz IP66 to napęd uniwersalny należący do rodziny produktów ekonomicznych, prostych w obsłudze, zapewniających wysoką funkcjonalność, przy jednoczesnym zachowaniu ceny na konkurencyjnym poziomie.
Niskobudżetowym, ale i zdecydowanie bardziej uproszczonym funkcjonalnie jest uzupełnienie oferty Invertek Drives o serię ODE-2, która dzięki swojej uniwersalności znajduje zastosowanie w wielu aplikacjach, w tym również wentylatorowo-pompowych. Rodzina ta należy do produktów tzw. ekonomicznych, prostych w obsłudze, zapewniających optymalną funkcjonalność, przy jednoczesnym zachowaniu ceny na konkurencyjnym poziomie. Falowniki te w wersji podstawowej posiadają listę tylko 14 podstawowych parametrów, co sprawia, że ich uruchomienie jest wyjątkowo proste i pozwala zaoszczędzić wiele czasu. Dla bardziej wymagających aplikacji ODE-2 daje możliwość rozszerzenia listy podstawowych parametrów, co umożliwia realizację bardziej zaawansowanych funkcji wykorzystujących wbudowany regulator PI, tryb lotnego startu, czy też zintegrowany port komunikacyjny Modbus RTU. Falowniki Invertek Optidrive E2 występują w trzech klasach szczelności IP20, IP55 oraz IP66 oraz wariantach obudowy zintegrowanej z rozłącznikiem, dając gwarancję niezawodnej pracy nawet w najbardziej wymagających warunkach.
Nowością na polskim rynku, wykorzystywaną w niewielkich aplikacjach napędowych są przetwornice serii ODE-2 zasilane 1-fazowo z wyjściem 1-fazowym. Jest to jedyny dostępny w Polsce przemiennik 1-fazowy sterowany cyfrowo z pełną modulacją częstotliwości i amplitudy przebiegu wyjściowego. Falownik ten należy do rodziny produktów ekonomicznych, zaprojektowanych w sposób ułatwiający obsługę oraz umożliwiający współpracę zarówno z jednofazowymi silnikami indukcyjnymi, jak i silnikami 3-fazowymi, wyposażonymi w kondensatory rozruchowe. W połączeniu z odpowiednim silnikiem daje nie tylko gwarancję niezawodności ale również oszczędności energii.

Falownik Optidrive E2- IP20

ODE-2 uniwersalny należy do rodziny produktów ekonomicznych, prostych w obsłudze, zapewniających wysoką funkcjonalność, przy jednoczesnym zachowaniu ceny na konkurencyjnym poziomie.
Uniwersalność falownika ODE-2 sprawia, że produkty znajdują zastosowanie w wielu aplikacjach w zakładach przemysłowych, m.in. w przemyśle spożywczym, maszynach pakujących, wentylatorach, pompach oraz przemyśle chemicznym.

więcej

Falownik Optidrive E2- IP66

falowniki InvertekPrzemiennik Optidrive E2 charakteryzuje przede wszystkim łatwość obsługi, prostota i doskonałe dopasowanie do wymagań użytkownika. Urządzenie w wersji podstawowej posiada listę tylko 14 podstawowych parametrów, co sprawia, że jego uruchomienie jest wyjątkowo proste i pozwala zaoszczędzić wiele czasu. Adekwatne dopasowanie istniejących funkcji produktu do potrzeb prostych aplikacji eliminuje konieczność ponoszenia przez użytkownika zbędnych kosztów na zakup przemiennika, wyposażonego w funkcje, których nie będą użyteczne. Dla bardziej wymagających aplikacji falownik ODE-2 daje możliwość rozszerzenia listy podstawowych parametrów, co umożliwia realizację bardziej zaawansowanych funkcji tj.: regulator PID, lotny start oraz napięcie wzmocnienia ułatwiające rozruch.

więcej