Falowniki NORD

znajdujesz się w: falowniki, Nord / tagi: , , , , , , ,
  • FALOWNIKI SK 540E
  • FALOWNIKI SK 500E
  • FALOWNIKI SK 700E
  • FALOWNIKI SK 200E
  • FALOWNIKI SK 750E

Falowniki Nord seria SK 540E – NOWOŚĆ

falowniki hitachi-x200
SK 540E z wbudowanym zasilaczem / SK 545E z zewnętrznym zasilaniem 24V. Elastyczny system modułowy dla automatyki. WŁAŚCIWOŚCI: SK 540E / SK 545E zintegrowana funkcjonalność PLC i interfejs uniwersalnego enkodera

więcej

Falowniki Nord seria SK 500E – modułowe kompaktowe

Falowniki Nord SK 500EFalowniki serii SK 500E firmy Getriebebau NORD są inteligentnymi i efektywnymi ekonomicznie rozwiązaniami napędowymi o różnych wariantach wyposażenia, które są całkowicie kompatybilne pod względem zakresu mocy, napięcia zasilania i wielkości. Podstawą wszystkich modeli falowników jest dobrze wyposażony moduł bazowy o możliwościach rozbudowy za pomocą modułów opcjonalnych. Przemienniki SK 500E nadają się do wielu zastosowań, a dzięki zewnętrznym modułom rozszerzeń można je łatwo dopasować do określonych wymagań.

więcej

Falowniki Nord seria SK 700E – mnogość funkcji podstawowych

Falowniki Nord SK 700EFalownik SK 700E jest uniwersalnym przemiennikiem częstotliwości właściwym dla wielu aplikacji. Od realizacji prostych funkcji do najbardziej złożonych procesów. Wszystko do zrealizowania jednym przemiennikiem z odpowiednio dobranymi opcjami.

więcej

Falowniki Nord seria SK 200E – dla wymagających zdecentralizowanych rozwiązań sterowania

Falowniki Nord SK 200EFalowniki SK 200E dysponują prawie takim samym zakresem funkcji jak modele SK 500E. Obejmuje on zarówno proste funkcje sterowania, jak i złożone sterowanie pozycjonowaniem. Zoptymalizowana cenowo konstrukcja przemienników SK 200E, zmienne wyposażenie i minimalne wymiary, jak również ich zgodność z popularnymi systemami komunikacji, czynią je szczególnie przydatnymi do zastosowań transportowych. Moduły i urządzenia opcjonalne, takie jak moduły magistralowe lub karty WE/WY, mogą być łączone poprzez zintegrowaną magistralę systemu, co daje pełne możliwości diagnostyki w całym obszarze zastosowania urządzeń.

więcej

Falowniki Nord seria SK 750E-dla trudnych środowisk

Dzięki klasie ochrony IP 54, falownik SK750E jest w optymalny sposób wyposażone tak, by spełniać wymagania rozproszonego sterowania napędami. Dzięki możliwości montażu w różny sposób (do ściany lub do silnika, w zależności od potrzeb), falownik można w łatwy sposób zintegrować z istniejącą maszyną i architekturą systemu. Falowniki SK750E to solidny pakiet do sterowania napędem. Dostępne moce wyjściowe wynoszą od 5,5 do 22 kW, z możliwością dołączenia do zasilających napięć przemiennych o wartości od 200 do 480 V.

więcej