Falowniki Invertek

znajdujesz się w: falowniki, Invertek / tagi: , , , , , , , ,

Falowniki Optidrive E2 (ODE-2)

falowniki Invertek70% zapotrzebowania na przemienniki częstotliwości pokrywają proste aplikacje. Optidrive E2 (ODE-2) występują w dwóch wariantach szczelności wykonywania IP20 oraz IP66 to napęd uniwersalny należący do rodziny produktów ekonomicznych, prostych w obsłudze, zapewniających wysoką funkcjonalność, przy jednoczesnym zachowaniu ceny na konkurencyjnym poziomie.
Optidrive E2 charakteryzuje przede wszystkim łatwość obsługi, prostota i doskonałe dopasowanie do wymagań użytkownika. Urządzenie w wersji podstawowej posiada listę tylko 14 podstawowych parametrów, co sprawia, że jego uruchomienie jest wyjątkowo proste i pozwala zaoszczędzić wiele czasu.

więcej

Falowniki Optidrive ODE2 – do silników jednofazowych

falowniki InvertekOptidrive ODE-2 – zasilanie jednofazowe/wyjście jednofazowe uzupełnia ofertę napędów uniwersalnych, należących do rodziny produktów ekonomicznych, prostych w obsłudze, zapewniających wysoką funkcjonalność, przy jednoczesnym zachowaniu ceny na konkurencyjnym poziomie. Przemiennik ten jest pierwszym na świecie w pełni cyfrowym, kompaktowym napędem do sterowania silnikami jednofazowymi niskiej mocy. ODE-2  do silników 1-faz. zaprojektowany został w sposób ułatwiający obsługę oraz umożliwiający współpracę zarówno z jednofazowymi silnikami indukcyjnymi, jaki i silnikami 3-fazowymi wyposażony w kondensatory rozruchowe. ODE-2 wykorzystuje rewolucyjną technikę pełnego sterowania (napięciem, prądem i częstotliwością) silnika jednofazowego.

więcej

Falowniki Optidrive P2

Falowniki InvertekWymagania aplikacji maszynowych zaspokajają dedykowane przemienniki Invertek Drives serii ODP-2. Przemienniki P2 stanowią ofertą niezwykle funkcjonalnych, rozwiniętych technologicznie, jednocześnie prostych w zastosowaniu i niezawodnych urządzeń, które można klasyfikować jako doskonałe rozwiązanie dla szczególnie precyzyjnych koncepcji napędowych. Cała seria Optidrive P2 w standardzie zapewnia przeciążalność prądową 150% przez 60 sekund oraz 200% przez 2 sekundy, co zwiększa wydajność pracy przetwornic nawet w najbardziej złożonych technicznie aplikacjach. Zaawansowane algorytmy precyzyjnego i bezczujnikowego sterowania tak silników indukcyjnych (AC), jak silników z magnesami trwałymi (PM), rozbudowane funkcje aplikacji inżynierskich czynią go niewątpliwie jednym z najnowocześniejszych przemienników częstotliwości na rynku.

więcej

Falowniki Optidrive HVAC

Falowniki InvertekOptidrive HVAC (ODV-2) to seria najnowszej generacji kompaktowych przetwornic częstotliwości, które stanowią idealne rozwiązanie dla napędu pomp i wentylatorów. Możliwość pracy tych urządzeń w dowolnym zakresie prędkości obrotowej lub podczas pracy przy małym obciążeniu pozwala na znaczną poprawę bilansu energetycznego.

więcej

Urządzenia OPTISTICK

Invertek - Urządzenia OPTISTICKUrządzenia OPTISTICK to odpowiedniki pamięci flasch typu Pendrive, który umożliwia przenoszenie i przechowywanie zestawów parametrów dowolnego przemiennika. Urządzenie pozwala skopiować z/do przemiennika zestaw parametrów po naciśnięciu jednego z dwóch zintegrowanych z nimi przycisków, po uprzednim podłączeniu do gniazda RJ-45 znajdującego się na froncie ODE-2/ODP-2/ODV-2