Falowniki Omron – Do pomp i wentylatorów

znajdujesz się w: falowniki, Omron / tagi: , , , , , , , ,
  • Omron-prezentacja
  • Do aplikacji standardowych
  • Do wind i dźwigów
  • Napędy 690V

V1000

Falowniki Omron seria V1000
Opatentowana konstrukcja falowników z serii V1000 w połączeniu z nowoczesną technologią ich wykonania zapewnia 10 lat bezobsługowej pracy. Nowe funkcje gwarantują spełnienie oczekiwań w stu procentach. Ponadto przy wskaźniku awaryjności wynoszącym mniej niż 1 do 10 000 nowe falowniki V1000 będą przewyższać inne urządzenia jeszcze przez długi czas po uruchomieniu.

więcej

MX2

Falowniki Omron - seria MX2Falownik MX2 — mający spełniać potrzeby użytkowników w różnorodnych zastosowaniach — został zaprojektowany z myślą o harmonizacji zaawansowanego sterowania silnikiem i maszyną.
Dzięki szybkiemu procesorowi i zaawansowanym algorytmom falownik MX2 zapewnia płynne sterowanie prędkością aż do zera, a także precyzyjną obsługę szybkich operacji cyklicznych i możliwość sterowania momentem obrotowym w otwartej pętli.

więcej

E7

Falowniki Omron E7Falownik E7 jest zaprojektowany z myślą o aplikacjach sterujących zmiennym momentem obrotowym, takich jak wentylatory i pompy odśrodkowe. Posiada sterowanie U/f i odporność na przeciążenie 110% przez jedną minutę podczas normalnej pracy. Unikatowe funkcje E7 to algorytm oszczędzania energii przynoszący dodatkowe oszczędności do 20%. Przy zastosowaniu opcjonalnego wejściowego transformatora z przesunięciem fazowym dwudiodowy mostek falownik E7 może działać w 12-impulsowym trybie prostowania, co redukuje zniekształcenia harmoniczne prądu wejściowego.