Falowniki – akcesoria

znajdujesz się w: akcesoria do falowników, falowniki / tagi: , , , , , , , , ,

Jakie akcesoria mogę dołączyć do swojego falownika?

Chcąc usprawnić pracę falownika można zastosować dodatkowo… Warto również pomyśleć o zabezpieczeniu falownika przed przepięciem. W tym celu dobrze jest wykorzystać dławik sieciowy, który zabezpieczy falownik przed nagłymi pikami napięcia.

Kasety sterujące

Falowniki-akcesoria kaseta sterującaKasety zbudowane z bardzo dobrych materiałów, najczęściej na częściach Moellera. Mają stopień ochrony IP65 i działają na zasadzie pilota do sterowania silnikiem.

więcej

Panele, kable, moduły hamujące

moduł hamujące, kable, paneleW ofercie posiadamy moduły hamujące, panele sterownicze, kable i inne.

Parametry techniczne

Rezystory hamujące

akcesoria do falowników - rezystory hamująceZalecane do układów dźwigowych, w urządzeniach z dużą bezwładność mas wirujących jak również w układach, gdzie wymagane jest dynamiczne hamowanie.

Parametry techniczne

Filtry sieciowe i sinusoidalne

akcesoria do falowników - rezystory hamująceFiltry sieciowe wykorzystuje się do filtrowania wyższych harmonicznych emitowanych przez falownik w stronę sieci. Filtry sinusoidalne przybliżają przebieg prądu i napięcia do sinusoidy jak również niwelują impulsy elektryczne.

Parametry techniczne

Dławiki sieciowe i silnikowe

Dławiki siecioweDławiki sieciowe zabezpieczają falowniki przed przepięciami. Stosowanie dławików silnikowych zalecane jest przy długich odcinkach przewodu silnik-falownik.