Przekładnie redukcyjne

znajdujesz się w: reduktory / tagi: , , , , , , , , , , ,
  • Motovario
  • Bonfiglioli
  • Chiaravalli
  • Siti
  • STM
  • Współczynnik ochrony

Reduktory Motovario

Przekładnie redukcyjne MotovarioSzeroka gama reduktorów ślimakowych (NMRV-PC, SW-PC), walcowych (H, HA, SH), walcowo-stożkowych (B, S) i wariatorów (TXF, VS, TXF-NMRV, S-NMRVS, VH, VHA). Reduktory przygotowane z myślą o pracy w trudnych warunkach, ze zwiększoną odporności i niezawodnością. Reduktory ślimakowe NMRV i NMRV POWER stanowią obecnie najbardziej zaawansowane rozwiązanie dla wymagań rynku w zakresie wydajności i elastyczności.

więcej

Reduktory Bonfiglioli

Przekładnie redukcyjne Bonfiglioli
Przekładnie ślimakowe – Seria VF i W, przekładnie kątowe – Seria A, RAN, POGGI, walcowe – Seria C i S, walcowe płaskie – Seria F, Przekładnie planetarne – Seria 300, Przekładnie przemysłowe, Wariatory – Seria V, Przekładnie płaskie – Seria TA, Przekładnie bezluzowe. Kojarzone przez użytkowników jako reduktory o doskonałej jakość, nowoczesnej konstrukcji i bardzo atrakcyjnej cenie. Wykorzystywane w budowie maszyn i urządzeń, do napędu wszelkich przenośników taśmowych, do budowy nowoczesnych urządzeń automatyki przemysłowej. Dostępne w różnych wielkościach przełożeń.

więcej

Reduktory Chiaravalli

Przekładnie CHM ślimakowePrzekładnie Chiaravalli oferujemy w następujących typach: ślimakowe CHM, CH, przekładnie CHC walcowe, przekładnie CHV wariatory, przekładnie CH RB kątowe. Reduktory Chiaravalli charakteryzują się niezwykłą wszechstronnością instalacji. Przeznaczone do zastosowań przemysłowych. Występują w różnych rozmiarach. Wybierane przez użytkowników ze względu na wysoką jakość i atrakcyjną cenę

więcej

Reduktory SITI

Szeroka oferta różnych typów przekładni: ślimakowe seria I – MI, z redukcją wstępną 3/1 lub 4/1 zwiększającą całkowite przełożenie reduktora głównego MI, złożone o dużym przełożeniu seria CMI – I, współosiowe o walcowych kołach zębatych seria NHL – MNHL, walcowo-stożkowe seria BH – MBH, cierne o zmiennym przełożeniu – wariatory i wiele innych. Przekładnie wykonane z wysokiej jakości materiałów. Wykorzystywane wszędzie tam, gdzie potrzebna jest wysoka sprawność, niezawodność i wytrzymałość przekładni.

więcej

Reduktory STM

Reduktory STM
Reduktory STM dostępne są w szerokiej gamie: reduktory ślimakowe, walcowo-ślimakowe, walcowo-płaskie, walcowo-stożkowe, planetarne, dużych mocy, walcowe, walcowe równoległe. Wykonane z najlepszych materiałów. Reduktory STM produkowane są najnowszymi metodami produkcji, co zapewnia im maksymalną niezawodność i dużą żywotność. Wyróżniają się ogromną trwałością i wszechstronnością zastosowań

więcej

Reduktory NORD


Reduktory Nord

więcej

Przekładnie ślimakowe

Przekładnie redukcyjne ślimakowePrzekładnie ślimakowe to najczęściej stosowane reduktory obrotów do silników o mocy nie przekraczającej 15kW.
Przekładnie ślimakowe charakteryzują się bardzo cichą pracą, są bezobsługowe, mogą pracować w każdej pozycji a ich sprawność kształtuje się w granicach 0.4 – 0,91. Mocowanie odbywa się za pomocą łap na korpusie przekładni lub za pośrednictwem kołnierza bocznego, bądź ramienia reakcyjnego.
Posiadamy bardzo szeroki wybór przełożeń od 5 do 5000. Reduktory z przełożeniem większym od 100 składają się z zespołu dwóch połączonych ze sobą przekładni.
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą przekładni ślimakowych MOTOVARIO NMRV i NRV

Przekładnie ślimakowe

Przekładnie walcowe

Przekładnie redukcyjneDrugie miejsce pod względem ilości zastosowań zajmują przekładnie walcowe.
Są głośniejsze od przekładni ślimakowych, wymagają okresowej wymiany oleju, ale za to są trwalsze i mają dużo wyższą sprawność w granicach 0,95-0,97. Mocowanie przekładni walcowych odbywa się za pomocą łap lub kołnierza.
Szeroka gama przełożeń od 5 do 470 sprawia, że każda maszyna może mieć właściwie dobrane obroty.

więcej

Wariatory i inne przekładnie

Przekładnie redukcyjneW ofercie posiadamy również wariatory do płynnej mechanicznej zmiany prędkości obrotowej oraz inne rodzaje przekładni: planetarne, stożkowe, stożkowo-walcowe.