Elektrowibratory OLI-WAM seria MVE-D przeciwwybuchowe

znajdujesz się w: elektrowibratory, MVE-D, OLI-WAM / tagi: , , , , , , , , , ,
  • MVE – informacje ogólne
  • Budowa
  • O firmie OLI

Elektrowibratory MVE-D zaprojektowane dla przemysłu gazowego i naftowego

Elektrowibratory OLI-WAM Zewnętrzne elektrowibratory elektryczne serii MVE-D dostarczają od 800 do 5.500 kg siły odśrodkowej odpowiednio przy 2, 4, 6 lub 8 biegunach. Ten typ wibratorów charakteryzuje solidna konstrukcja i odporny profil, dzięki czemu idealnie sprawdzają się w przemyśle naftowym i gazowym. Warto zwrócić uwagę, że podczas projektowania wibratorów użyto analizy FMEA.

  • Specjalnie zaprojektowane dla przesiewaczy łupkowych dla przemysłu naftowego i gazowego. Stosuje się je w systemach odzysku płuczki wiertniczej, w procesach wydobycia ropy naftowej i gazu, jak również w procesach technologicznych mających, tzw. hydroszczelinowanie.
  • Posiadają certyfikat, który daje im prawo pracować w środowiskach o wysokim stopniu zagrożenia – ATEX ExII2GD i ETL klasy I, Division 1 i klasę II, Division 1, które dają im prawo pracować w obecności pyłów lub gazów palnych. Ponadto posiadają międzynarodowy certyfikat IECEx
  • Dopasowane rozmiary do maszyn i urządzeń wiodących producentów OEM w przemyśle naftowym

Dostępne typy elektrowibratorów MVE-D:

Budowa elektrowibratorów przeznaczonych dla przemysłu naftowego i gazowego:

Przeciwwybuchowe zewnętrzne elektrowibratory elektryczne serii MVE-D składają się z elektrycznego silnika umiejscowionego w wytrzymałej obudowie, zaprojektowanej przy użyciu analizy FMEA i ciężarków mimośrodowych zamontowanych na końcach wału. Osłony wykonane zostały ze stali nierdzewnej. Uzwojenia klasy F impregnowane próżniowo za pomocą materiałów termoizolacyjnych. Łożyska jakości premium. Specjalne zaprojektowane elementy konstrukcyjne i ciasna tolerancja pozwalają uniknąć ewentualnych eksplozji wewnątrz silnika. Atutem elektrowibratorów MVE-D jest możliwość dopasowania napięcia elektrycznego do wymogów w danym kraju.