Falowniki Danfoss

znajdujesz się w: Danfoss, falowniki / tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , ,

VLT Refrigeration Drive FC 103

Falowniki Danfoss Przemienniki serii VLT ® Refrigeration Drive FC 103 posiadają zakres mocy od 1.1 do 400 kW. Nowe przetwornice serii FC 103 dostępne są w różnych stopniach ochronności obudowy IP. Doskonale sprawdzają się w przemyśle chłodniczym w aplikacjach pompowych, wentylatorowych i sprężarek. Każda aplikacja w oferowanym zakresie mocy może być obsłużona i zaprogramowana za pomocą tego samego interfejsu użytkownika.

więcej

VLT High Power Drives

Falowniki Danfoss To seria falowników dla zakresu wysokich mocy, które należą do najmniejszych, najlżejszych w zakresie mocy od 90 kW do 1,4 MW. Nowe napędy High Power Drives firmy Danfoss obejmują znane już serie VLT® AutomationDrive, VLT® HVAC Drive i VLT® AQUA Drive.

więcej

VLT HVAC Drive FC 100

Falowniki Danfoss
VLT® HVAC Drive wykorzystuje w pełni potencjał tkwiący w aplikacjach HVAC. VLT® HVAC Drive, zbudowany na nowej, modułowej platformie plug-and-play, sprawia, że realizacja aplikacji HVAC jest dziecinnie prosta. Danfoss optymalizuje właściwości VLT® HVAC Drive wykorzystując swoje bogate doświadczenie w produkcji zaawansowanych napędów dla aplikacji HVAC, a tym samym, czyni go idealnym rozwiązaniem dla napędu pomp, wentylatorów oraz schładzaczy wody(sprężarek) w budynkach wyposażonych w zaawansowane rozwiązania HVAC.

więcej

VLT Low Harmonic Drives

Falowniki Danfoss Falowniki VLT® Low Harmonic Drive to kompletne rozwiązanie napędowe oparte o znane i cenione podzespoły najnowszej platformy sprzętowej. Różnica w porównaniu ze standardowymi wykonaniami polega na tym iż VLT® Low Harmonic Drive to połączenie standardowych przemienników z filtrem aktywnym AAF. Dzięki temu oprócz zachowania najwyższej jakości i niezawodności dodatkowo ogranicza zawartość i wpływ wyższych harmonicznych. Dodatkowo przetwornice VLT® Low Harmonic Drive posiadają i zachowują pełną funkcjonalność znaną i oferowaną przez standardowe rozwiązania.W wersji VLT® Low Harmonic Drive dostępne są znane i cenione VLT® AQUA Drive, VLT® HVAC Drive and VLT® AutomationDrive.

więcej

VLT AQUA Drive FC 200

Falowniki Danfoss
Falowniki Danfoss VLT® AQUA Drive są dedykowane dla zastosowań w gospodarce wodno-ściekowej. Dzięki szerokiej gamie rozbudowanych funkcji standardowych oraz opcjonalnych, VLT® AQUA Drive zapewniają największą możliwą redukcję ogólnych kosztów w zastosowaniach wodno-ściekowych.

więcej

VLT 12-Pulse Drives

Falowniki Danfoss
Przetwornice częstotliwości Danfoss VLT® 12-Pulse Drive to najwyższej jakości rozwiązanie napędowe należące do grupy oferowanych rozwiązań ograniczających wpływ i zawartość wyższych harmonicznych. Falowniki w tym wykonaniu dostępne są od mocy 250 kW.

więcej

VLT AutomationDrive FC 300

Falowniki Danfoss
VLT® AutomationDrive reprezentuje koncepcję jednego napędu, który steruje całym szeregiem operacji, realizując funkcje od standardowego napędu wektorowego do serwonapędu w dowolnej maszynie lub linii produkcyjnej.Modułowa i otwarta platforma, na której zbudowana jest VLT AutomationDrive oferuje wyjątkowe możliwości adaptacji i programowania.Urządzenie jest konfigurowalne, posiada przyjazny dla użytkownika interfejs, umożliwia komunikację w lokalnym języku z właściwym alfabetem.

Rodzina przetwornic VLT® AutomationDrive oferuje inteligentną technologię plug-and-play i niezrównaną niezawodność. Dzięki temu obsługa przetwornicy jest dziecinnie prosta.

więcej

VLT serii 2800

Falowniki Danfoss Przetwornice VLT® serii 2800 należą do najmniejszych wielozadaniowych falowników na rynku. Przetwornice te zostały zaprojektowane do bezpośredniego montażu obok siebie co pozwala oszczędzić znacznie przestrzeń w szafie sterowniczej. Istnieje możliwość wyboru przetwornicy z np.: cewkami silnika, filtrem RFI, filtrem LC+1B.
VLT® 2800 jest zaawansowaną, uniwersalną i łatwą w obsłudze przetwornicą częstotliwości. Quick Menu zawiera wszystkie podstawowe parametry, niezbędne do uruchomienia przetwornicy częstotliwości do eksploatacji. Umożliwia łatwiejszą obsługę i serwis.

więcej

VLT Micro Drive

Falowniki Danfoss VLT® Micro Drive jest przemiennikiem ogólnego zastosowania, która może sterować silnikami prądu przemiennego do 22 kW. Jest to mała przetwornica częstotliwości o maksymalnych możliwościach i niezawodności. VLT® Micro Drive, zgodna z RoHS, jest wytwarzana z zachowaniem dbałości o środowisko i spełnia dyrektywę RoHS. Idealnie nadaje się do:  Urządzeń przemysłowych, Zastosowań HVAC, OEM