Falowniki, profesjonalny dobór i sprzedaż

znajdujesz się w: falowniki, oferta falowników / tagi: , , , , , , ,
  • Prezentacja

Największa oferta falowników:

FALOWNIKI LG

Falowniki LG iG5A
Falowniki LG to obecnie najlepszy wybór na polskim rynku. Urządzenia te mając bardzo niską cenę w stosunku do konkurencyjnych produktów zachowują bardzo wysoką jakość i funkcjonalność. W ofercie dostępne są modele: iE5, iC5, iG5A, iS7, iP5A.

więcej o falownikach LG

Falowniki Bonfiglioli

falowniki BonfiglioliWysokiej jakości przemienniki o wszechstronnym zastosowaniu. Wykonane zgodnie z najnowszymi tendencjami i na bazie najnowszych technologii – dostępne z analogowym interfejsem, zamknięte w szczelnej obudowie. Istnieje możliwość wyboru między trybem sterowania wektorowym – bezczujnikowym a skalarnym U/f. Warto podkreślić, że są to przemienniki proste w obsłudze i instalacji.

więcej o falownikach Bonfiglioli

FALOWNIKI Euradrive / HFinverter

FALOWNIKI HFinverter serii E-1000 Micro Drives FALOWNIKI Euradrive / HFinverter to już uznana i sprawdzona marka na Polskim rynku. Wśród konkurencji wyróżnia się najwyższą jakością wykonania, bezawaryjnością i niską ceną.

więcej o falownikach HFinverter

FALOWNIKI HITACHI

falowniki hitachi-SJ200 Na polskim rynku produkt znany i sprawdzony od wielu lat. Szeroki zakres mocy. Wybór między starowaniem skalarnym a wektorowym. Posiadają szereg funkcji, dzięki którym są proste w obsłudze i instalacji.

więcej o falownikach Hitachi

Falowniki Schneider

falowniki_Shneider
Pomimo wysokiej wydajności i licznych funkcji falownik Schneider wciąż pozostają proste w obsłudze

więcej o falownikach Schneider

Falowniki Invertek

falowniki Invertek
Do silników jednofazowych i nie tylko!
Falowniki Invertek70% zapotrzebowania na przemienniki częstotliwości pokrywają proste aplikacje. Optidrive E2 (ODE-2) występują w dwóch wariantach szczelności wykonywania IP20 oraz IP66 to napęd uniwersalny należący do rodziny produktów ekonomicznych, prostych w obsłudze, zapewniających wysoką funkcjonalność, przy jednoczesnym zachowaniu ceny na konkurencyjnym poziomie.

więcej o falownikach Invertek

FALOWNIKI Omron

FALOWNIKI OmronFALOWNIKI Falowniki J1000 to nowa seria falowników skalarnych. Jest to kolejny produkt serii 1000. Pozwala na osiągnięcie wyższego prądu wyjściowego z przeciążalnością 120%/1min. Tryb HD stosowany jest w pozostałych rodzajach aplikacji, umożliwia pracę ze znamionowym prądem wyjściowym i przeciążalnością 150%/1min.

więcej o falownikach Omron

FALOWNIKI BERGES

FALOWNIKI BERGESFalowniki Berges cieszą się niezawodnością. Głównie można je spotkać w maszynach stolarskich. Serie spotykane w Polsce są dosyć nietypowe. O funkcjonalności falownika nie świadczy typ, ale i numer seryjny. W przypadku wymiany falownika Berges, wymagane jest przedstawienie czytelnego zdjęcia tabliczki znamionowej. Przestawienie nawet jednej cyfry bądź liczby w typie, serii itp, może skutkować doborem całkiem innego falownika

więcej o falownikach Berges