Falowniki Lenze, doradztwo i sprzedaż

znajdujesz się w: falowniki, Lenze / tagi: , , , , , , , , , ,
  • SMD
  • SMV
  • SMV IP65
  • 8200 vector
  • 8200 Motec
  • Inverter Drives 8400

Falowniki Lenze seria SMD

lenze-smdDuże możliwości i wyjątkowo prosta obsługa sprowadzająca się do trzech przycisków operacyjnych zlokalizowanych na ściance czołowej, to zalety falownika Lenze serii SMD zamknięta w kompaktowej obudowie. Przemienniki wyposażone są w innowacyjny elektroniczny moduł pamięci EPM, w którym zaprogramowane są wszystkie nastawy 8200smd. Warto zwrócić uwagę, że jest to moduł wyjmowany, z możliwością kopiowania całej zawartości, a nawet przenoszenia jej do innego urządzenia tej serii.

więcej

Falowniki Lenze seria SMV

Falowniki Lenze
Falowniki SMV to wektorowe przemienniki dostępne w obudowie o stopniu ochrony IP31. Charakteryzuje je prosta budowa, zmienne prędkości, wysokie osiągi bezczujnikowe. Falowniki SMV IP31 posiadają prosty moduł obsługi z czytelnymi parametrami umożliwiający szybkie programowanie. Alternatywnie ustawienia parametrów można przechowywać w unikalnym module pamięci EPM. Warto zwrócić uwagę, że jest to moduł wyjmowany, z możliwością kopiowania całej zawartości, a nawet przenoszenia jej do innego urządzenia tej serii.

więcej

Falowniki Lenze seria smv IP65

Falowniki LenzeFalowniki SMV to wektorowe przemienniki dostępne w obudowie o stopniu ochrony IP65, dzięki czemu można je stosować do pracy w najtrudniejszych warunkach środowiskowych, jak pył czy wilgoć. Odporne są również na wodę. Proste w obsłudze, łatwe w programowaniu, posiadają szeroki wybór modułów komunikacyjnych oraz opcjonalny wyłącznik zasilania. Falowniki smv IP65 wyposażone są w unikatowy moduł pamięci EPM.
Istnieje możliwość doboru tworzywa obudowy przemiennika w zależności od wymagań aplikacji (ABS plastik lub poliwęglan).

więcej

Falowniki Lenze seria 8200 vector

Falowniki LenzeFalowniki 8200 vector to wielozadaniowe falowniki aplikacyjne stworzone z myślą o pracy w ciężkich warunkach. Zalecane szczególnie tam, gdzie wymagane są: komfortowa obsługa, diagnozowanie i komunikacja. Wymienne moduły funkcyjne zapewniają precyzyjne połączenie 8200 vector z urządzeniami sterującymi i systemami automatyzacji w konkretnej maszynie lub urządzeniu. Dzięki odpowiednim ustawieniom uzyskuje się bardzo szybką regulację prędkości obrotowej w całym zakresie obciążenia.

więcej

Falowniki Lenze seria 8200 Motec

Falowniki LenzePrzemienniki stworzone z myślą do zdecentralizowanych zadań napędowych. Posiadają stopień ochrony IP54. Optymalne miejsce ich zabudowy to podstawa maszyny w pobliżu silnika. Zasilanie odbywa się przy pomocy wtyków, które są odizolowane od elektroniki. W przypadku wymiany radiatora czy całej elektroniki, wystarczy odkręcić jedynie cztery śruby. Falownik 8200 motec należy do rodziny przemienników przystosowanych do zabudowy w szafie rozdzielczej 8200 vector: obsługa, diagnozowanie, funkcjonalność czy charakterystyka pracy napędu są identyczne. Zakres mocy: 0.25-7.5 kW

więcej

Falowniki Lenze seria Inverter Drives 8400

Falowniki LenzeKażdy model serii falowników Drives 8400 – BaseLine, StateLine i HighLine w swojej budowie bazuje na poprzednim modelu w zakresie funkcjonalności i zachowania napędu. Ponadto charakteryzują się tym samym rodzajem użytkowania, obsługi, programowania, logistyki i możliwości serwisowych.
Dzięki przejrzystemu funkcjonalnemu stopniowaniu poszczególnych wersji istnieje możliwość łatwego doboru przemiennika dopasowanego do osi napędowej – przy optymalnym stosunku ceny do parametrów.