Falowniki Toshiba do zaawansowanych aplikacji

znajdujesz się w: Toshiba / tagi: , , , , , , ,
  • VF-AS1
  • VF-PS1
  • VF-S11
  • VF-nC3
  • VF-FS1

Falowniki Toshiba VF-AS1

Falowniki Toshiba
Falowniki VF-AS1 mają zastosowanie głównie w zaawansowanych aplikacjach np. dźwigowych, gdzie wymagana jest najwyższa jakość działania w trudnych warunkach. Przy swym zaawansowaniu technologicznym falowniki VF-AS1 pozostają jednak łatwe w obsłudze, a także maja redukowany poziom zakłóceń i liczbę harmonicznych.

więcej

Falowniki Toshiba VF-PS1

Falowniki Toshiba
Falowniki VF-PS1 to wersja falowników, która doskonale nadaje się do pracy z pompami i wentylatorami. Nadają się również do innych aplikacji takich jak przenośniki, wytłaczarki, nawijarki, sprężarki śrubowe (chilery). Ta wszechstronność zastosowań osiągnięta została przez możliwość wybrania algorytmu sterowania spośród np. sterowanie ze stałym momentem, z charakterystyką kwadratową, z automatycznym podnoszeniem momentu, pracy wektorowej bezczujnikowej z regulacją prędkości, z silnikami ze stałymi magnesami, ze sprzężeniem zwrotnym w postaci encodera, z oszczędzaniem i zaawansowanym oszczędzaniem energii. Falowniki VF-PS1 posiadają wbudowany filtr przeciwzakłóceniowy EMC po stronie zasilania oraz dławik w obwodzie prądu stałego, który redukuje harmoniczne i poprawia współczynnik mocy. Do zastosowań, w których wymagana jest przeciążalność 150% przez 1 minutę całym zakresie obrotów proponujemy zastosowanie falowników serii VF-AS1. CERTYFIKAT ATEX

więcej

Falowniki Toshiba VF-S11

w-380
Falowniki VF-S11 służą do regulacji prędkości obrotowej asynchronicznych trójfazowych silników prądu przemiennego w różnorodnych aplikacjach. Są bardzo łatwe w montażu, uruchomianiu i eksploatacji. Starannie dobrany zestaw nastaw w połączeniu z zaciskami wejściowymi i wyjściowymi, dzięki którym można je dostosować do większości aplikacji.

więcej

Falowniki Toshiba VF-nC3

Falowniki Toshiba
Falowniki VF-nC3 firmy TOSHIBA to następca serii VF-nC1. Falowniki VF-nC3 cechują małe gabaryty, wbudowane łącze RS485 z protokołem MODBUS, wbudowany motopotencjometr i filtr EMC, wysoka sprawność, niezawodność oraz możliwość dostosowania do praktycznie każdych potrzeb. Falowniki VF-nC3 posiadają one możliwość wyboru metody sterowania skalarnego V/F lub wektorowego przestrzennego oraz programowania funkcji zacisków wejściowych.

więcej

Falowniki Toshiba VF-FS1

Falowniki Toshiba
Falownik VF-FS1 został opracowany do aplikacji wentylacyjno klimatyzacyjnych. Cechuje go oszczędność miejsca i energii. Wbudowany dławik zmniejszający harmoniczne i filtr RFI pozwala na zaoszczędzenie 50% przestrzeni montażowej, oszczędza czas i zmniejsza koszt okablowania. Falownik VF-FS1 charakteryzuje wydłużona żywotność podzespołów do 15 lat.