Przyrządy wspomagające przepływ

znajdujesz się w: przyrządy wspomagające przepływ / tagi: , , , , , , , , , ,
  • Grzybki napowietrzające
  • U025 i U060
  • I100
  • PG
  • PJ
  • PS

Grzybki napowietrzające

U025 dysze napowietrzające
Wibrujące grzybki napowietrzające do zbiorników typu VB, VBE, VBI i VBM łączą w sobie napowietrzanie wyrobu pod ciśnieniem roboczym sięgającym 6 barów (87 psi) z dodatkową, lekką wibracją w ścianie silosu (w celu uzyskania informacji odnośnie doboru rozmiarów, pozycjonowania i określenia liczby aparatów napowietrzających należy zapoznać się ze specyfikacją). Ze względu na ich konstrukcję nie jest możliwe zniszczenie silosu nawet przy materiałach ściernych.

więcej

U025 i U060

U025 dysze napowietrzająceDysze napowietrzające U025 i U060 można łatwo montować na zbiornikach lub silosach na zewnątrz, co czyni je szczególnie przydatnymi do montowania od tyłu zbiorników lub w przypadkach, gdy nie można uzyskać dostępu do zbiornika. W celu uzyskania informacji odnośnie doboru rozmiarów, rozmieszczenia dysz należy zapoznać się ze specyfikacją.

więcej

Poduszki napowietrzające I100

Poduszki napowietrzające I100
Ze względu na półwypukły kształt wkładek napowietrzających I100 z trwałego polimeru, powietrze podawane jest pod szerokim kątem przez całą powierzchnię białą. W celu uzyskania informacji odnośnie doboru rozmiarów, pozycjonowania i określenia liczby wkładek należy zapoznać się ze specyfikacją.

więcej

Armatki powietrzne PG

GUNJET Armatki powietrzne
Powstawanie zapieków materiału w silosach stanowi zjawisko często występujące w zbiornikach lub silosach przy niektórych materiałów. Ze względu na właściwości fizykochemiczne wyrobu, środkowa kolumna materiału upada ciągle jak tylko otworzy się zawór wylotowy silosu, podczas, gdy otaczający materiał pozostaje nieruchomym.
W przypadku takich niewygodnych sytuacji do lekkich materiałów idealnym rozwiązaniem jest działo powietrzne GUNJET typu PG.

więcej

Złożone dmuchy młotowe PJ

PICJET® Złożone dmuchy młotoweZłożone dmuchy młotowe PICJET® typu PJ uzupełniają działanie mechaniczne młota MARTSCHOCK typu PS o sprężone powietrze rozchodzące się po powierzchni otaczających ścian oraz po magazynowanym materiale. Powodują także wzmożenie wibracji uderzeniowych.
Dmuch młotowy PICJET® nadaje się najbardziej do materiałów mających tendencję do tworzeniu zawisów i do materiałów o własnościach higroskopijnych.

więcej

Młoty pneumatyczne PS

MARTSHOCK Młoty pneumatyczneMłoty elektropneumatyczne MARTSHOCK typu PS do pracy nieciągłej należą do tych urządzeń wspomagających przepływ, które działają niszcząco jako kruszarki zawisów materiału. Energia mechaniczna uwalniana w regularnych odstępach, w chwili kolizji, przenoszona jest przez ścianę zbiornika na zmagazynowany materiał. Młoty pneumatyczne MARTSHOCK nadają się do rozluźniania złogów materiałów sklejających się na ścianach, w rurach lub w zbiornikach i jako kruszarki zawisów materiału w silosach. Impuls podmuchu prowadzi do całkowitego oderwania się złogów lub opadnięcia zawisu materiału.