Sterowniki PLC seria Master K

znajdujesz się w: Sterowniki PLC / tagi: , , , , , , , , , , ,
  • Sterowniki PLC
  • K10S1
  • K120S
  • K200
  • K300

Więcej o sterownikach PLC serii Master K

Seria Master-K to szereg typów sterowników PLC dających wiele możliwości rozwiązań zależnie od potrzeb. Dzięki różnym sposobom rozwiązań, dodatkowym modułom można znaleźć optymalne rozwiązanie idealne do potrzeb klienta.
Sterowniki Master-K, to duża rodzina sterowników kompaktowych a przez to dająca możliwość wielu rozwiązań dostosowanych do potrzeb klienta. Poprzez najprostszy typ K10S, po coraz bardziej rozbudowane K80S, K120S, skończywszy na sterownikach modułowych K200S i K300S możemy dowolnie kształtować ilość wejść/wyjść oraz funkcje, które są nam niezbędne. W przypadku sterowników kompaktowych zasilanie, jednostka CPU, oraz wejścia/wyjścia są w jednym module, co pozwala na zminimalizowanie powierzchni oraz kosztów. Oczywiście istnieje możliwość ich zwiększenia poprzez dodatkowe rozszerzenia. Sterowniki modułowe to już sposób na sterowanie większymi aplikacjami. Tutaj każda jednostka jest osobnym modułem i poprzez dokładanie kart mamy możliwość takiej konfiguracji jakiej wymagamy.

Seria sterowników Master-K pozwala na rozwiązania zapewniające od 14 do 1024 punktów I/O, prędkość CPU do 0,2 us/krok sprawia, że użytkownik może kontrolować system w czasie rzeczywistym. Poprzez dodatkowe rozszerzenia możemy kontrolować procesy technologiczne oraz używać ich w układach pozycjonujących. Możemy konfigurować wiele rodzajów sieci, takich jak RS232C/RS485, Fieldbus, Modus, Profibus, DeviceNet. Oprogramowanie do tych sterowników pracuje w systemie Windows i jest darmowe.